ט"ו בסיון ה'תשע"ט   |   18 ביוני 2019   |   יום שלישי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
טעמים חדשים ומזון צמחוני: הרגלי התזונה של דור ה-Z נחשפים
14/06/2019 | מישלן מיינארד
לחלום בקטן: רכבי היוקרה שתוכלו להרשות לעצמכם
11/06/2019 | צ'אק טנרט
משחק המחשב שגייס מאות מיליוני דולרים, אך נראה שיצירתו לא תושלם
12/06/2019 | מאט פרז ונתן ורדי
  הרופאים שהרופאים בוחרים  
  המיוחדים  < ראשי

611 רופאים, 35 התמחויות: הרופאים הטובים בישראל - מהדורת 2015

החל מהבוקר ניתן לרכוש את המהדורה החדשה של הרשימה היוקרתית: הרופאים הטובים ביותר בישראל, כפי שבחרו מאות רופאים הפועלים בכל ברחבי הארץ. אורתופדים, קרדיולוגים, פסיכיאטרים ועוד: אלו הם מיטב הרופאים המטפלים בארץ
13/01/2016 | מערכת פורבס

בדיוק שנה לאחר שפרסמנו בפעם הראשונה את רשימת "הרופאים הטובים ביותר בישראל", יצאה הבוקר לאור מהדורת 2015 של הפרויקט המדובר. לאורך השנה האחרונה המשיך צוות התחקירנים המיוחד לאגור נתונים והמלצות נוספים, לשוחח עם מאות רופאים, ולפרוץ תחומי התמחות חדשים אשר נותרו מחוץ לרשימה בשנה שעברה. את התוצאה ניתן להשיג החל מהבוקר בחנויות הספרים המובילות: רשימה מיוחדת ובה 611 הרופאים הטובים בישראל, אשר פועלים ב-35 התמחויות שונות ובמאות תתי התמחות.

לרכישת גיליון הרופאים הטובים בישראל - לחצו כאן

גם השנה, הרופאים אשר נכנסו לרשימה היוקרתית נבחרו על ידי הרופאים עצמם. כדי להימנע מהטיות שונות של מטופלים אשר אינם מעורים בהליך הרפואי או מהטיות הקשורות לאינטרסים ומלחמות יוקרה של מנהלי המוסדות הרפואיים השונים בארץ, החלטנו להמשיך ולדבוק בגישה לפיה אך ורק הרופאים עצמם הם שידעו להמליץ על הרופאים הטובים ביותר הפועלים בכל תחום ותחום. כדי להימנע ככל הניתן משיקולים שאינם מקצועיים, כל רופא עמו שוחחנו התבקש להמליץ על הרופאים הטובים ביותר לראייתו אשר פועלים באותו התחום בו הוא עצמו פועל - אך לא באותה תת ההתמחות. כך, לדוגמא, רופא אורתופד אשר מתמחה בטיפול בירך התבקש להמליץ על אורתופדים נוספים - אך לא על כאלו אשר מתמחים גם כן בירך. בנוסף, הרופאים התבקשו להמליץ על רופאים ממוסדות רפואיים שונים ומערים שונות ברחבי הארץ. רופא המטפל בהדסה, למשל, התבקש להמליץ דווקא על רופאים הפעילים מחוץ לאזור ירושלים.

כך, לאחר חודשים ארוכים של מאמץ, הצטברו על שולחננו אלפי המלצות אשר סיפקו מאות הרופאים עמם שוחחנו. לאחר שהצלבנו את הנתונים התאפשר בידנו לזהות את השמות המובהקים ביותר, אלו אשר הומלצו על ידי אחוז גבוה במיוחד של רופאים ממוסדות רפואיים שונים ומרחבי הארץ כולה. הרופאים אשר בלטו במיוחד וזכו לאחוז המלצות גבוה מכל רחבי הארץ - הם אלו שנכנסו לרשימה היוקרתית, והם "הרופאים הטובים ביותר בישראל" של מגזין פורבס לשנת 2015.

הגיליון המיוחד של מגזין פורבס כולל את הרשימה המלאה, בתוספת שורת כתבות עומק אודות תחום הרפואה הרפואה בישראל ובעולם. הגיליון המדובר יצא לאור הבוקר, והוא זמין בחנויות הספרים המובילות. בנוסף, ניתן לרכוש את המגזין בקלות גם באמצעות לחיצה כאן.

הביקוש האדיר לרשימה אשר פרסמנו בשנה שעברה הדגיש אפילו יותר את הצורך והביקוש האדיר אשר קיים בקרב הציבור למוצר דוגמת הרשימה המדוברת. לאורך השנה החולפת עמלנו ללא הרף כדי להמשיך ולהרחיב את הרשימה לתחומים ותתי התמחויות נוספים, להמשיך ולחדד את התחומים הקיימים, ולשמור על עדכניות הרשימה ושמות הרופאים המופיעים בה. כעת, כאמור, הרשימה המלאה זמינה לכל דורש אנו כבר ממשיכים לעבוד - לקראת פרסום הרשימה גם בשנה הבאה.

לכל העדכונים, הדירוגים והכתבות: עשו לנו לייק בפייסבוק

לרכישת מנוי למגזין פורבס ישראל

צילום שער: יוסי אלוני


רופאים הכי טובים 2019
מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media