כ"ו בשבט ה'תש"פ   |   21 בפברואר 2020   |   יום שישי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
הרופאים 2019
לרגל ה-14 בפברואר: כך חוגגים את יום האהבה מסביב לעולם
14/02/2020 | שרונה קרני כהן
כפית קסמים: הכירו את נפח הברזל אבי פינס
17/02/2020 | מיטל כץ
משקיע בנדל"ן: ג'ף בזוס רוכש אחוזה בבוורלי הילס תמורת 165 מיליון דולר
16/02/2020 | ברנדה ריצ'רדסון
  טכנולוגיה  < ראשי

המתכון להצלחה במכירות ושיעורי רווחיות גבוהים: ענן ודאטה

שילוב מנצח של ענן ודאטה הוא המנוע להגדלת המכירות ולזינוק ברווחיות - זאת לא הנחת עבודה, אלא מציאות עסקית מוכחת • סטפן טבקארו, מנכ"ל חברת מידלינק, המובילה את תחום שירותי הענן בעולמות הדאטה ולמידת מכונה, מסביר כיצד עושים את זה נכון
08/08/2019 | BrandVoice

BrandVoice 

באפריל השנה פרסמה חברת הייעוץ והמחקר גרטנר נתונים אודות שיעורי הרווחיות והיקפי הפעילות העסקית של הסקטור העסקי. מהנתונים עולה כי מרבית הארגונים שהשכילו להשתמש בשירותי ענן, הרחיבו את פעילותם בצורה משמעותית וכי מגמה זו צפויה להתחזק גם ב-2020. עוד עולה מהדו"ח, כי המרכיב השני בחשיבותו המשפיע על הגידול מגיע משירותי ענן הנקראים "תשתיות מכוונת אפליקציה" - cloud application infrastructure services ושירותי PaaS - Platform as a Service. המספרים מסנוורים: צפי לגידול של כ- 22% עד סוף השנה עם הכנסות של כ- 10 מיליארד דולר. גידול משמעותי עוד יותר יירשם בתחום תשתיות הענן המסורתיות בשיעור של 27.5% עד סוף השנה עם הכנסות צפויות של כמעט 40 מיליארד דולר. 


סטפן טבקארו | צילום: יח"צ

"הגידול המשמעותי נובע מאוטומציה של משאבי הענן בתהליכי הפיתוח והייצור, ותכנון נכון של ניהול הדאטה המסייע בחיסכון של עד 80% בעלויות השנתיות", מסביר סטפן טבקארו, מנכ"ל חברת מידלינק מקבוצת א.מ.ת מיחשוב, המובילה את תחום שירותי הענן בעולמות הדאטה ולמידת מכונה (Machine Learning). "ארגוני אנטרפרייז נהגו בעבר להקים תשתיות ענן במודל IaaS - Infrastructure as a Service כחלק מפרויקטים של טרנספורמציה דיגיטלית או התמודדות בפני תחרות מול חברות קטנות וזריזות יותר המהוות דיסרפציה משבשת. לפני שפנו לענן התמודדו הארגונים עם עומס שגבה מהן מחיר כבד. אתגרים טכנולוגיים סבוכים, עלויות והשלכות אבטחת המידע ותהליך שהיה אורך כ-3 חודשים מרגע ההתנעה ועד ליישום בפועל ללא אוטומציה גרמו לכך שהחיסכון היה יחסית קטן, והגיע עד ל-20% בלבד, במקרה הטוב.

החזון של מידלינק - הצלחה מטאורית של לקוחותיה, לא פחות

מידלינק פועלת בתחום ניהול הדאטה (Data Platform) ולמידת מכונה (ML) כבר למעלה מ-6 שנים עם ניסיון של עשרות פרויקטים בתחום הביג-דאטה. החל מ-2018 הידקה החברה את הקשר עם ענקית שירותי הענן אמזון והשלימה הסמכה יוקרתית בתחום ביג דאטה ואנליטיקס - AWS Data & Analytics Competency. מידלינק היא הראשונה והבלעדית בישראל המחזיקה בהסמכה זו.

יתרון משמעותי זה מצטרף לשורת ארוכה של יכולות המספקים הערכה טובה יותר עבור שימוש בטכנולוגיות וכלים איתם ארגונים עובדים. באמצעות שירות מנוהל CloudLink Data-Driven Review, מספקת מידלינק שירות לכלל הלקוחות, בחינם, תוך מימון מלא של אמזון. השירות מספק תובנות לניהול הדאטה הקיים לפני קבלת החלטות לגבי שירותי ענן ייעודיים, תכנון ארכיטקטוני, בחינת ה-use case הרלוונטי באמצעות שיטות עבודה ייחודיות לאיסוף, אחסון, ניהול וניתוח הדאטה בכל קנה מידה. בכך ניתן לצמצם באופן משמעותי עלויות ולייעל תהליכים אשר יגדילו את שורת הרווח בארגונים.

שירותי הענן. המגמה עוד צפויה להתחזק | צילום: Shutterstock

"בחודש שעבר הוספנו שירות חדש מבוסס פלטפורמת CloudHealth by VMware כחלק משיפור השירות שלנו. פלטפורמה זו תהיה העיקרית שתונגש לטובת בקרה FinOps (FinOps - Inform, Optimize and Operate), בילינג, אופטימיזציה של שירותי הענן, הורדת עלויות, דוחות לצריכת ענן ואפשרות לרכוש שירותי ענן בצורה פשוטה וקלה יותר במקום הדו"חות הקיימים ביצרני הענן השונים. שירות נוסף שאנו מספקים ללא עלות, הוא סקר תקופתי - Account Review מותאם לכל חשבון לקוח, על בסיס חודשי או רבעוני. בתום הסקר, מקבל הלקוח ממצאים לשיפור הארכיטקטורה, הוזלת עלויות, המלצות והשלמות בהיבט אבטחת מידע לכל סביבה או לחשבון. השירות מעניק יתרון משמעותי ללקוח מכיוון שהוא מהווה בקרה נוספת של משאבי הארגון. הוא נוגע בכל אחת מהפונקציות הארגוניות: כספים, תשתיות, סייבר, פיתוח וכו'. חלק מהלקוחות שלנו עושים שימוש בשירות הזה על בסיס קבוע כמנגנון בקרה תפעולית וטכנולוגית כאחד, ובכך משפרים תהליכים פנימיים לצד ייעול וחסכון בעלויות שמגיעות עד ל- 80% בשנה בממוצע".

מידלינק - בחזית עולמות הענן והדאטה

מאחורי החזון להיות חברה חדשנית פורצת דרך בעולמות הענן והדאטה, המביאה עימה מקצוענות וחדשנות טכנולוגית עומד סטפן טבקארו. "סדר היום המקצועי שלנו הוא מתן פתרונות טכנולוגיים מדויקים תוך הבנת תהליכים וצרכים עסקיים המותאמים אישית לכל ארגון. הם אלו המשמשים מנוע צמיחה להגדלת המכירות ושורת הרווח בכל ארגון. החזון של מידלינק להפוך לחברה המובילה בתחום הביג דאטה והבינה המלאכותית -AI, מודרניזציה של יישומים בענן היברידי ומיחשוב קצה (Cloud Edge Computing) עם מיקוד בניהול הדאטה. אנו כבר ערים לשינויים הנוכחים והעתידיים שהענן מביא עימו בתעשייה, ורואים זאת בעבודה עם דוקרים (Dockers) וניהול מכולות בענן (Cloud Continued Containerization) אשר ישנו את התנהגות הצריכה בענן בצורה משמעותית יותר כבר ב-2020, זאת ע"פ דו"ח IDC שפורסם ב-CloudComputing-News".


מדינליק בהובלת סטפן טבקארו מכוונת גבוה, תוך הובלת צוות מקצועי היודע להתאים פתרון מדויק וחדשנות טכנולוגית מותאמת אישית לכל לקוח. סטפן הינו טכנולוג מלידה, יזם עוד מימי נעוריו ונחשב שם דבר בהובלת חדשנות טכנולוגית בארגונים. ולדבריו, הובלת חדשנות טכנולוגית לצד אוריינטציה עסקית חזקה הם אלו שיסייעו לארגונים בהגדלת שורת הרווח בארגון באמצעות הענן.

"אני מאמין שעל מנת להצליח ולצמוח, ארגון הנותן שירות ללקוחות חייב לשים את הלקוח במרכז בכל עת. הוא צריך לעטוף אותו בטאלנטים חזקים עסקיים וטכנולוגיים, ולספק שירות ותפעול חזק לצד שירותים מנוהלים מותאמים אישית בכל עת. לצד זה, הארגון חייב לפעול במודל למידה מתמשכת- Continuous Learning על מנת להיות רלוונטי ולספק חווית לקוח יוצאת דופן לצד מצוינות טכנולוגית. אנחנו חברה שרואה בראש מעיניה את הנגשת החדשנות ללקוח באמצעות השירותים הייחודיים שלנו. כשותף רשמי של אמזון, אנו מחויבים לספק ללקוחותינו יתרונות וערכים מוספים באופן רציף תוך הסתכלות על הערך (The Value) שיקבל הלקוח כתוצאה ממימוש הפוטנציאל העסקי איתנו. לכן אנו מציעים שירותים ייחודים ללא עלות, מתוך הסתכלות של שותף אמיתי אשר יבטיחו את הגדלת הרווחיות העסקית לארגון תוך הקטנת העלויות בענן בכל עת."

 

סטפן טבקארו
תפקיד: מנכ"ל מידלינק ישראל בע"מ
גיל ומצב משפחתי: 41, נשוי, 4 ילדים
מגורים: שוהם
השכלה: תואר ראשון במדעי המחשב והמתמטיקה, הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים
תחביבים: טיולים, סקיפר, שחיה ובישול.

 

MIDLINKsales@midlink.co.il

רופאים הכי טובים 2019
מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media