ח' בתמוז ה'תשע"ח   |   21 ביוני 2018   |   יום חמישי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
לא רק לאספנים: המכוניות שכדאי לקנות ולשמור
15/06/2018 | ג'ים גורזלני
שווייץ: כמעט חצי מיליון איש הצביעו בעד מערכת פיננסית דמוית ביטקוין
14/06/2018 | בילי במברו
בהיסח דעת: מה עושים צרכנים בעודם עורכים קניות און ליין?
17/06/2018 | ריצ'רד קסטנבאום
  טכנולוגיה  < ראשי

ASUS מציגה לישראל את ה- Corporate Stable Model

ענקית החומרה הבינלאומית, ASUS, חושפת פרויקט חדשני אשר יסייע לעסקים בשיפור הפרודוקטיביות וייעול התהליכים באמצעות לוחות אם יציבים ומחשבים יעודיים
04/01/2018 | מערכת פורבס
ASUS, ספקית החומרה הרביעית בגודלה בעולם, חשפה תוכנית חדשנית, שעומדת לשנות את העסקים בכל מקום. התוכנית, המכונה Corporate Stable Model) CSM), היא יוזמה שנועדה לספק לארגונים לוחות אם יציבים ומיני מחשבים אישיים, וכעת - היא מגיעה לישראל. במהלך 16 השנים בהן פעל לוח האם בתוכנית ה-CSM בארצות הברית ובקנדה, אלפי לקוחות וספקי פתרונות הפכו לחלק בלתי נפרד מהרשת של ASUS. על בסיס ההצלחה הזו, ASUS מציעה כעת את הפתרון לא רק לצפון אמריקה, אלא לעולם כולו, כולל לישראל.

אלה חדשות טובות עבור ישראל, שהפכה לחממת הייטק, חדשנות, הון סיכון וחברות סטארט-אפ המתחרות אפילו בעמק הסיליקון. כל לוח אם של CSM כולל את חבילת מרכז הבקרה של ASUS, תוכנת ניהול IT המגדילה את הפרודוקטיביות של החברה עם שליטה מקיפה באמצעות ממשק ידידותי למשתמש. בעזרתו של ה-CSM, עסקים בישראל יכולים לשפר את הפרודוקטיביות הארגונית.

לוח אם של אסוס. חדשות טובות לארגונים בישראל | צילום: shutterstock

מרכז הבקרה של ASUS פועל כדי לסייע לעסקים לפקח על מצב החומרה, טמפרטורות המערכת, המתח, ומאפשר ניהול שולחן עבודה מרחוק. הסיוע כולל גישה לבקרת חשמל, עדכונים, תכונות אבטחה וניהול נכסים. פונקציות התחזוקה המקוונת וניטור מרחוק מאפשר לתת ללקוחות את היכולת להגיע למכשירים איתם הם עובדים מכל מקום שהם רוצים, ולא רק מהמשרד.

הפתרון הראשון ש-ASUS מספקת הוא לוח האם, לוח מעגל מודפס המכיל את הרכיבים העיקריים של מחשב או התקן אחר, שיכול להתחבר לכל מעגל מודפס אחר שמתאים לו.
בתור בעלת מותג לוח האם, ל- ASUSיש גמישות רבה באספקת החומרה, והיא מציעה לוחות אם CSM עם אחריות של עד 36 חודשים. העסק יעבוד ללא דאגות, כשלפני מעבר הרכיב החדש תתקבל הודעת ECN) Engineering Change Notice). בתחילה תתקבל התראת LBO) Last Buy Order), ושישה חודשים לפני העברת הרכיב תתקבל התראת EOL) End Of Life).

דוגמא אחת להצלחת המודל בעולם מגיעה מאחד האינטגרטורים המובילים בפולין שיישם את מודל ה- CSM באחת מרשתות חנויות הנוחות הגדולות במדינה על ידי מעבר לקופה ממוחשבת חדשה המבוססת על לוח האם הייעודי של ASUS. היתרונות של לוח האם מסדרת ASUS CSM, שכללו 36 חודשי אספקת חלקי חילוף כמו גם הודעות EOL (סיום ייצור) שיישלחו חצי שנה מראש, הפכו את הקופה הממוחשבת לאמינה וייחודית בשוק - מהתכונות המבוקשות אצל רשתות שיווק גדולות. ואכן, רשת חנויות הנוחות הזמינה מאות קופות ממוחשבות שיוטמעו בסניפי הרשת ויביאו לייעול ולשיפור תהליך הקנייה.

הדבר הבא שמציעה חברת המחשבים הוא מיני מחשב, שמסתמן כדבר הגדול הבא מבית ASUS, ובעל תכונות של חיסכון באנרגיה והפעלה שקטה. המחשב מכיל את טכנולוגיית
Intel® vProTM לאבטחה מתקדמת וניהול ברמה הארגונית. המיני PC מציע קישוריות מקיפה, ונגישות לחלקי מחשב שמאפשרת התאמה אישית ועלויות נמוכות יותר מאשר מערכות מחשב שנמכרות בקמעונאות. המחשבים מתאימים לעבודה במשרדים, מוסדות לימוד, עמדות מודיעין, או עבור מי שמעוניין לשדרג את מערכת ההפעלה שלו.

ASUS פתחה סוף סוף את דלתות CSM לא רק לקנדה וצפון אמריקה, אלא גם לישראל. מכיוון שהיא החברה היחידה המספקת לוחות אם יציבים ומיני מחשבים לעסקים ברחבי העולם, בטוח לומר שהסיסמה שלהם נכונה - ASUS -in search of incredible.

מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media