ט"ו בחשון ה'תש"פ   |   13 בנובמבר 2019   |   יום רביעי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
הרופאים 2019
"הישראלים מבינים איך עובד עולם ההשקעות. זה עדיין לא אומר שכל אחד יכול להיות משקיע"
07/11/2019 | רוני קרצנר
יצרן קטן וחכם: חברת השבבים הזו ערכה מהפכה בתהליך הייצור
06/11/2019 | איימי פלדמן
הדיסוננס של יהודי בריטניה עלול לשלוח אותם אל מחוץ למדינה
10/11/2019 | אלון לוין ויובל בוסתן, סיקור ממוקד
  נדל"ן ותשתיות  < ראשי

השקעה טובה בנדל"ן זו מקצוענות - כך תעשו את זה נכון

לאחר כמעט עשר שנים של עליות בשוק שהביאו את מחירי המניות לרמות גבוהות יחסית, לא מפתיע שמשקיעים רבים מחפשים אלטרנטיבות השקעה נוספות לשוק ההון, כשהבולטת ביניהן היא שוק הנדל"ן ובשביל להשקיע נכון עדיף להצטייד במומחה שיכוון אתכם.
03/07/2019 | אלטשולר שחם, BrandVoice

BrandVoice

השקעה בניירות ערך בשוק ההון היא דרך נהדרת לייצר תשואה. אולם בתקופה הנוכחית, לאחר כמעט עשור של עליות בשוק שהביאו את מחירי המניות לרמות גבוהות יחסית הריבית הנמוכה במשק הופכת גם את חלופות ההשקעה באג"חיות לבעלות אטרקטיביות מוגבלת, ולכן לא מפתיע שמשקיעים רבים מחפשים אלטרנטיבות השקעה נוספות לשוק ההון, כשהבולטת ביניהן היא שוק הנדל"ן. 

אחד היתרונות של השקעה בנדל"ן הוא המתאם הנמוך יחסית בין מחירי הנכסים לבין התנהגות שוק ההון. במצב של האטה כלכלית, מגמה שלילית של שוק ההון וירידה של הריבית במשק, המשקיעים מעדיפים את שוק הנדל"ן המתחזק. לכן, השקעה בנדל"ן היא דרך טובה לגיוון תיק ההשקעות שלכם וליצור תשואה נוספת לאורך זמן.

רבים מחפשים אלטרנטיבות השקעה נוספות לשוק ההון | צילום: Shutterstock

מדוע קשה להשקיע בנדל"ן באופן עצמאי?

השקעה בנדל"ן אולי נראית פשוטה, אבל היא מצריכה מערכת שלמה למציאת העסקאות האיכותיות במחיר מתאים, ניתוח מעמיק שלהן כדי לוודא שלא קונים "חתול בשק", וכמובן גם את היכולת לממן את העסקה ולפקח על תפעול הנכס בהמשך הדרך.

למשקיע העצמאי הבודד קשה לאתר ולנתח מגוון השקעות רחב, במיוחד השקעות מעבר לים, ומטבע הדברים יש לו גם מגבלת סכום השקעה, מה שמצמצם מאוד את היצע העסקאות הרלוונטי עבורו. גם אחרי שמצאתם כבר נכס מעניין להשקעה, עדיין תצטרכו לבצע אינספור בדיקות נאותות כדי לוודא שהוא מתופעל בצורה המקצועית ביותר. מעטים המשקיעים שיכולים לעשות זאת בעצמם.

הפתרון: תנו למומחים לעבוד בשבילכם וקבלו הזדמנויות השקעה על מגש של כסף.

היום, יש בישראל מספר גופים המציעים לכם להשקיע בעסקאות נדל"ן ייחודיות יחד עם מספר משקיעים נוספים ותחת מטרית הביטחון של הגוף המלווה. אחת החברות שנותנות שירות כזה היא אלטשולר שחם פרופרטיז, חברת בת של בית ההשקעות הוותיק אלטשולר שחם.

תנו למומחים לעבוד בשבילכם | צילום: Shutterstock

החברה מתבססת על הזדמנויות ההשקעה בנדל"ן בחו"ל, שמגיעות לבית ההשקעות ונבדקות לעומק על ידי האנליסטים של החברה, הן בהיבט התשואה והן בהיבט הסיכון, ומתוכן נבחרות בפינצטה ההזדמנויות האטרקטיביות ביותר. בין השאר, נבחנים בכל עסקה פרמטרים כגון בחינת השוק המקומי, השותפים העסקיים והניסיון שלהם בתחום, שוכרי העוגן של הנכס וכלל פרטי העסקה הספציפית. כך, אתם גם מקבלים אפשרות להיחשף להשקעות נדל"ן שאינן נגישות למשקיע הפרטי ונבדקו לעומק על ידי מומחים בתחום, וגם נהנים מהביטחון שהמימון לעסקה יושלם בהצלחה.

פרופרטיז, מקצוענות נמדדת בקריאה נכונה של מפת ההשקעות. לפרטים>>>

לאחר בחירת העסקה המתאימה, החברה מציגה בפני המשקיעים את פרטי העסקה כדי שיוכלו לבחון את התאמתה עבורם בהיבטים של טווח השקעה, חשיפה מטבעית, רמת סיכון ותשואה ולהחליט אם ברצונם להשתתף ובאיזה סכום השקעה. צוות האנליסטים המנוסה של אלטשולר שחם פרופרטיז ממשיך לעקוב באופן תדיר אחר תוצאות העסקה לכל אורך חייה. העסקאות מיועדות לתקופת זמן שונה, במהלכה, ובהתאם לתכנית העסקית של כל השקעה, צפוי לקבל המשקיע תזרים שוטף מהשכרת הנכס, ובסיום התקופה ימומש הנכס והרווחים צפויים להתחלק בין המשקיעים.

למשקיע העצמאי קשה לאתר ולנתח מגוון השקעות רחב | צילום: Shutterstock

דוגמה לעסקה אחרונה שביצעה החברה, רכישת נכסים בתחום המלונאות באנגליה, כאשר שוכרת העוגן של הנכס היא סלינה - רשת הוסטלים מצליחה בדרום ומרכז אמריקה שכבר פעילה באירופה. העסקה בוצעה יחד עם חברת נדל"ן מובילה, "AROUNDTOWN" (בשליטתו של יקיר גבאי), המכירה היטב את תחום המלונאות במדינה.

השורה התחתונה: נדל"ן להשקעה הוא אפיק חשוב לגיוון כל תיק השקעות משמעותי, וחברות דוגמת אלטשולר שחם פרופרטיז מאפשרות לכם לקבל על מגש של כסף הזדמנות להשתתף בהשקעות נדל"ניות שנבחרו ונבחנו בקפידה על ידי המקצוענים, יחד עם גב של בית השקעות יציב, ופוטנציאל לייצר תשואה עודפת בהשקעה.

לקבלת פרטים נוספים על עסקאות עתידיות לחצו כאן או חייגו 5551* 

ההשקעות טומנות בחובן סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה. האמור בתיאור לעיל מהווה הצגה עקרונית וכללית בלבד. הצעת ההשקעה למשקיעים ממדינת ישראל, הינה על בסיס פטור לפי חוק ניירות ערך, התשכ"ח - 1968 ("חוק ניירות ערך") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, ההשקעה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות, התשנ"ד-1994. ההשקעה וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושרו על ידי רשות ניירות ערך בישראל. החברה, כמו גם יועציה והפועלים מטעמה, אינם מורשים לספק ייעוץ השקעות או ניהול תיקים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995 וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות הכרוכות בביצוע ההשקעה. לתשומת ליבכם, פרטי ההשקעה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך של משא ומתן פרטני אשר ינוהל על פי סדר פניית משקיעים לחברה. במסגרת הליך המשא ומתן, יחשפו עד 35 משקיעים בהתאם לסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו לכלל המידע ביחס להשקעת הנדל"ן ולתנאי ההשקעה, ורק 35 משקיעים כאמור יוכלו לקחת חלק בהשקעה.

 

רופאים הכי טובים 2019
מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media