י"ד באדר א' ה'תשע"ט   |   19 בפברואר 2019   |   יום שלישי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
Lifestyle
דירוג הקבוצות השוות ב-NBA: הניו יורק ניקס שוב ראשונה
14/02/2019 | קורט באדנהאוזן ומייק אוזניין
האם רובוט כתב את זה? הבינה המלאכותית משתלבת בעיתונות
12/02/2019 | ניקול מרטין
יחי ההבדל הקטן: האם הבידול של אפל מענקיות טכנולוגיה אחרות הוא צעד חכם?
17/02/2019 | רוג'ר טראפ
  רכב  < ראשי

Segway מתחדשת: ארבעה דגמים, שני עולמות, חנות אחת

לראשונה נכנסת החברה אל עולם הקורקינטים החשמליים עם סדרת ה-KickScooter. משפחת ה-Segway mini מתרחבת ואליה מצטרפים ה-miniLITE & miniPLUS. הצצה אל הדגמים החדשים
31/07/2018 | BrandVoice

ארבעת הדגמים החדשים מבית Segway הגיעו לישראל וזמינים למכירה. הדגמים החדשים כוללים כניסה ראשונה של החברה אל עולם הקורקינטים החשמליים עם שני דגמים חדשים ומתקדמים - ה-KickScooter ES1 ו-KickScooter ES2. בנוסף אליהם, מרחיבה החברה את משפחת ה-Segway mini עם שני דגמים חדשים המצטרפים אל ה-Segway miniPRO, ה-Segway miniLITE ו-Segway miniPLUS. במקביל להגעת הדגמים החדשים לארץ, נפתחה חנות באחד מצירי התנועה המרכזיים של תל אביב, וזאת בכדי לעודד את קהל הרוכבים הגדל בארץ לקחת חלק במהפכת התחבורה החשמלית האישית. כל אלו הם בעקבות ההצלחה הגדולה של חברת UME, היבואנית הרישמית והבלעדית של Segway-Ninebot לארץ, וזכייתה בפרס על היותה המפיץ המצטיין ביותר באירופה.

Segway ממשיכה להתחדש | צילום: יח"צ

סדרת הקורקיטנים KickScooter ES

אל משפחת דגמי הרכינוע המתרחבת של Segway מצטרפים השנה שני דגמי קורקינט חדשים ומתקדמים. הכלים החדשים עשויים מחומרים מתכתיים בעלי משקל קל המאפשרים נשיאה קלה ונוחה שלהם. שני הכלים מצויידים במנגון קיפול בנגיעה אחת המאפשר אחסון קל ומהיר, אופציה לסחיבה קלה ביד או הסעת הקורקינט המקופל על גבי הגלגל הקדמי (בדומה למזוודת טרולי). זמן הטעינה לסוללה הוא כ-3.5 שעות ושני הדגמים מגיעים עם אופציה להוספת סוללה המכפילה את טווח הנסיעה האפשרי לכ-45 ק"מ, זאת יחד עם מערכת ידידותית לסביבה ששומרת ששום אנרגיה לא תלך לאיבוד מבטיחים למקסם את חווית הנסיעה והביצועים.

ES1 - עם משקל קל של 11.3 ק"ג בלבד מסוגל הקורקינט לנוע במהירות מקסימלית של 20 קמ"ש ולהגיע למרחק של כ-25 ק"מ. הוא מצויד בבולם זעזועים קידמי, בלם חשמלי עם מערכת נגד נעילת בלמים, מערכת בקרת שיוט, פנסי LED חזקים, צמיגים גדולים וקשיחים, בלם מכני ותצוגת LED המציגה מהירות נסיעה, חיבור Bluetooth, מצב צריכת חשמל ואת רמת הסוללה.
מחיר: 2,190 שקל.

ES2 - קורקינט המסוגל לנוע במהירות מקסימלית של 25 קמ"ש ולהגיע למרחק של כ-25 ק"מ, וכל זה במשקל של 12.5 ק"ג. הוא מצויד בבולם זעזועים קידמי ואחורי, אורות LED קדמיים ואחוריים, תאורת LED תחתונה הניתנת לשליטה, בלם חשמלי עם מערכת נגד נעילת בלמים, מערכת בקרת שיוט, צמיגים גדולים וקשיחים, בלם מכני ותצוגת LED המציגה מהירות נסיעה, חיבור Bluetooth, מצב צריכת חשמל ורמת הסוללה. מחיר: 3,190 שקל.

סרטון מוצרים

דגמי הרכינוע החדשים

משפחת הרכינוע המוכרת והאהובה של ה-mini Segway מתרחבת עם שני כלים חדשים שפותחו במיוחד בכדי לתת מענה טוב יותר לקהל הלקוחות המגוון של החברה. שני הכלים נשלטים בעזרת מוט היגוי ברך ושניהם בעלי יכולת התחברות בעזרת Bluetooth אל אפליקציה יעודית המציגה מידע חשוב לרוכב על הכלי ואפילו מאפשרת נעילה שלו מרחוק. הכלים מצויידים בצמיגים פנאומטיים גדולים המאפשרים נסיעה נוחה גם בדרכים משובשות, תאורת LED הניתנת להתאמה על ידי הרוכב ועמידות בפני מים. בנוסף, סדרת הרכינוע של Segway מאושרת על פי חוק בנסיעה על מדרכות ולא על הכביש. הדגמים החדשים מצטרפים אל הדגם המצליח של החברה בארץ.

Segway miniPRO - הדגם המוכר והאהוב במשקל של 13 ק"ג בלבד. הוא מצויד בפנסים קדמיים ואחוריים, ידית ההיגוי הניתנת לשליפה המאפשרת אכסון נוח וקל, וחיישנים המאפשרים היגוי מדויק וטוב יותר. הוא נע במהירות מקסימלית של 13 קמ"ש (המהירות המותרת על פי חוק) ומגיע לטווח של עד 25 ק"מ. עם זמן טעינה של 4 שעות ועמידות למים בתקן IP54 אין פלא שהוא סחף רבים כבר בארץ.
מחיר: 2,500 שקל.

סרטון מוצר

miniLITE Segway - הדגם הקטן והקל במשפחת הרכינוע של Segway במשקל של 12.5 ק"ג בלבד. הוא מצויד בידית נשיאה נוחה מגומי המאפשרת סחיבה של הכלי ממקום למקום בקלות ובנוחות רבה. הוא מסוגל לנוע במהירות מקסימלית של 13 ק"מ (המהירות המותרת על פי חוק) ולנסוע לטווח של עד 18 ק"מ. עם זמן טעינה של 3 שעות ועמידות למים בתקן IP54 ה-miniLITE הוא נוח, קל לשימוש ובטיחותי.
מחיר: 1,750 שקל.

סרטון מוצר

miniPLUS - הדגם הבכיר והמתקדם ביותר בקטגוריית ה- mini Segway. משקלו הוא 16 ק"ג, הוא מסוגל לנוע במהירות מקסימלית של 13 קמ"ש (המהירות המותרת על פי חוק בארץ) ולנסוע לטווח של עד 35 ק"מ בנוחות רבה עם צמיגים גדולים במיוחד 11", הכוללים תאורת לד, לתנועה מושלמת. בנוסף הוא מצויד בחיישנים שמאפשרים לו לשמור על יציבות עצמית באופן תמידי. זמן טעינת הסוללה הוא 4 שעות והוא בעל עמידות למים בתקן IP54 ו-IPX7. ה-miniPLUS מצויד בתא אכסון אחורי רמקול מובנה ושלט המאפשר שליטה מרחוק על הכלי. בנוסף, לכלי קיים מצב של "עקוב אחרי" בו בעזרת לחיצת כפתור אחת בלבד הכלי יעקוב אחרי המשתמש ללכל מקום.
מחיר: 4,500 שקל.

סרטון מוצר

דגמי המיני | צילום: יח"צ

דור העתיד של הרולר סקייט

אחרי עידן הרולר סקייט, התפתחות ענף ההחלקה המהירה ועוד שלל מוצרי ניידות כיפיים אחרים, Segway חושפת לראשונה בעולם את דור ההמשך, ה-e-Skates. ה-e-Skates הינו קטגוריה חדשה לחלוטין של כלים להתניידות חשמלית והוא מצטרף אל המגוון הרחב והצומח של Segway המוצע לקהל הרוכבים בעולם ובישראל. הדגם הראשון בקטגוריה החדשה הינו ה-Segway Drift W1 והוא פותח עולם חדש ומסעיר של אפשרויות הנעה והנאה. מצויד בטכנולוגית הייצוב העצמי המוכחת של Segway, ה-Drift W1 הולך לשנות את עולם הגלגיליות כפי שהכרנו אותו ולהביא אותו אל המאה ה-21.

e-Skates. דור העתיד | צילום: יח"צ

באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה, המוצר ייחשף לראשונה בתערוכת IFA 2018 בברלין, גרמניה. מסיבת עיתונאים מטעם Segway תערך ביום חמישי, ה-30.8, בשעה 10 בבוקר בביתן Segway, חלל 26, תא 225, לעיתונאים מורשים. מפרט מלא של הכלי ותאריך שיווק רשמי של ה-Segway Drift W1 מתוכננים להתפרסם בקרוב.

סרטון מוצר

יאיר יונגר, מנהל שיווק Segway Israel: "כיבואן הרשמי של Segway-Ninbot מאז 2003,
UME חרטה על דגלה לקדם את התחבורה החשמלית האישית, תוך הקפדה על עמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ומתן שירות מעולה המצופה ממותג בינלאומי. מחקרים אחרונים מלמדים כי זמן העמידה הממוצע בפקקים בישראל גבוה משמעותית מה-OECD.
אנחנו שמחים לקחת חלק במהפכה ולקדם תחבורה חשמלית אישית, חסכונית וירוקה שחוסכת לצרכן הישראלי זמן וכסף תוך רכיבה מהנה".

מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media