הרופאים 2019
   
כ"ג בחשון ה'תש"פ   |   21 בנובמבר 2019   |   יום חמישי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
ונציה מתחת למים: מצב חירום הוכרז בעיר התעלות המפורסמת
14/11/2019 | ליזט וויטקו
קיילי ג'נר מכרה 51% מחברת הקוסמטיקה שלה ב-600 מיליון דולר
19/11/2019 | מדלין ברג
מה חדש: כך תארחו כמו מקצוענים וגם - איך תעצבו חלל הרמוני באמצעות טקסטיל וחיפויי קיר?
19/11/2019 | שלומי אזולאי
  בארץ  < ראשי

"חשיבה מחוץ לקופסה - הדרך להצלחה"

האחים ד"ר יאיר שיבר ודורון שיבר מנהלים במשותף משרד בוטיק מוביל המתמחה בנישת דיני נזיקין במשפחה ומדורג בצמרת דירוג דן אנד ברדסטריט השנתית. פסיקה תקדימית שהשיגו בסוגיית הבאת ילדים לעולם מזרע של נפטר הביאה להם הכרה עולמית
02/05/2019 | BrandVoice, עינת פרידמן

זו חוויה נהדרת לעבוד יחד כאחים. העבודה המשותפת מחזקת את הקשר בין המשפחות ומעבירה את החברות והשותפות גם לדור הבא", כך מספרים האחים עורכי הדין ד"ר יאיר שיבר ודורון שיבר, שהקימו משרד עורכי דין מוביל, המדורג כבר מספר שנים בצמרת הדירוג השנתי של דן אנד ברדסטריט.

השניים מספרים כי גדלו יחד עם אחיהם הנוסף, אייל (כיום ד"ר לגיאופיזיקה), בשכונה קשת יום בבת ים. עם זאת, הם מספרים על ילדות יפה ובעיקר על זוג הורים, צביה ויעקב שיבר ז"ל, אשר העניקו להם את האמונה כי השמיים הם הגבול וכי יוכלו להגשים כל חלום. "ההורים שלנו תמיד כיוונו אותנו למצוינות וזה נשא בסופו של דבר פרי, ואנו מצטערים על כך שהם לא כאן איתנו היום כדי לראות את ההצלחה וההמשכיות של המשפחה שאותה הם הקימו".העובדה שצמחו מלמטה בכוחות עצמם ונאלצו לפלס בעצמם את הדרך לצמרת המשפטית, היא שנטעה בעורכי הדין שיבר נחישות להצליח בכל תיק ולא לקבל את המקום שבו מדורג משרדם כמובן מאליו. "כל מקרה מקבל אצלנו יחס אישי", מספרים בגאווה עורכי הדין.

צילום: אלכס פרגמנט

ד"ר יאיר שיבר
גיל ומצב משפחתי: 46, נשוי לליאת ואב לארבעה (3 בנים ובת)
מגורים: חולון
השכלה: בעל שבעה תארים מאוניברסיטת בר־אילן - כולם בהצטיינות יתרה, מתואר ראשון ועד תואר ד"ר בתחום המשפט העברי

עו"ד דורון שיבר
גיל ומצב משפחתי: 40, נשוי לד"ר שחף ואב לשלושה בנים
מגורים: תל אביב
השכלה: תואר ראשון במשפטים בהצטיינות

המשרד שהוקם ע"י האחים התברג כמשרד בוטיק אשר יחד עם עבודתו השוטפת של המשרד בייצוג סכסוכים בתחום מעמד אישי וירושה, מתמחה בתיקים תקדימיים ובייצוג סכסוכים סבוכים של המעמד הגבוה.

ייחודיות המשרד נובעת מכך שעורכי הדין שיבר מנהלים את תיקי המשרד יחד. שיתוף הפעולה בין האחים והעובדה שהם משלימים זה את זה, גורמת לכך שבכל תיק נעשית חשיבה משותפת ויצרתית כשכל אחד מהאחים מביא לכל מקרה את היכולות האישיות שלו. התנהלות זו היא שמאפשרת במקרים רבים הבנה מעמיקה של כל הרבדים של כל תיק ותיק, חשיבה מחוץ לקופסא ויישום פתרונות יצירתיים עבור כל מקרה ומקרה.

דואגים לילדי המתגרשים

כחלק מהתיקים הייחודיים בהם טיפל המשרד, מצויים תיקים הקשורים לסוגיה הרגישה של הולדה לאחר פטירה, כלומר הבאת ילדים לעולם לאחר המוות בעזרת זרע של נפטרים. עורכי הדין שיבר ייצגו במסגרת זו בתיק של החייל סרן עמרי שחר ז"ל, שהיה קצין מצטיין בחיל הים שנהרג בתאונת דרכים במהלך שירותו. "המקרה זכה לתקדים ראשון מסוגו בעולם, וכן קיבל פרסום עולמי, לאחר שהשגנו פסק דין תקדימי בבית המשפט לענייני משפחה ולפיו ההורים של עמרי זכאים להביא ילד לעולם מהזרע של בנם המנוח ולגדל אותו בעצמם. על סמך פסק הדין הזה ניתנה פסיקה דומה בשוויץ לזוג הורים במצב דומה", מתגאה ד"ר שיבר.

האחים עוסקים גם בדיני משפחה מסורתיים יותר, ומנסים לשלב גם בהם את הסתכלותם הייחודית. "כל סכסוך גירושין הוא קודם כל משפחה שמתפרקת. כך שיחד עם ניהול הסכסוך ומציאת פתרונות לחלוקת הרכוש, אנו שמים בראש מעייננו חשיבה על התא המשפחתי כולו ועל ילדי הצדדים. אנו מעניקים כלים למשפחה כולה להמשיך ולתפקד גם במציאות המשברית החדשה שנוצרה, וללמוד להפיק ממנה את המיטב האפשרי בעבור המשפחה כולה".

לעו"ד מתחילים מייעצים האחים שיבר: "אל תיקחו תמיד את החוק היבש כמשמעו, אלא תחפשו דרכים יצירתיות לייצג את הלקוחות שלכם. רק עו"ד שחושב מחוץ לקופסה, יגיע להישגים".

בית גיבור ספורט, קומה 28, דרך מנחם בגין 7 רמת גן 52681 | 03-7173939 | www.shiber.co.il | 
www.facebook.com/שיבר-משרד-עורכי-דין-Shiber-law-office-284872551546170

תוכן שיווקי
ניהול והפקה: עינת פרידמן

רופאים הכי טובים 2019
מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media