הרופאים 2019
   
כ"ג בחשון ה'תש"פ   |   21 בנובמבר 2019   |   יום חמישי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
ונציה מתחת למים: מצב חירום הוכרז בעיר התעלות המפורסמת
14/11/2019 | ליזט וויטקו
קיילי ג'נר מכרה 51% מחברת הקוסמטיקה שלה ב-600 מיליון דולר
19/11/2019 | מדלין ברג
מה חדש: כך תארחו כמו מקצוענים וגם - איך תעצבו חלל הרמוני באמצעות טקסטיל וחיפויי קיר?
19/11/2019 | שלומי אזולאי
  בארץ  < ראשי

"אנחנו האמזון של שירותי הפארם בישראל"

"טלפארמה" - חברת הפארם המקוונת הגדולה בארץ, חוגגת 20 שנות פעילות עם אתר סחר חדש - "epharma" והשקת "GreenPharma" - מערך המציע מענה לצרכים הייחודיים של מטופלי הקנאביס הרפואי - לדברי המנכ"ל, ירון ברגר: "גאה לספק פתרון הוליסטי - מקצועי ואמפתי"
02/05/2019 | BrandVoice, עינת פרידמן

ביוני 2012 נפצע ברגר באורח קשה בתאונת אופניים ואושפז לחודש ימים במחלקת טיפול נמרץ בביה"ח "שיבא" שבתל השומר. בעודו שוכב שם עם פגיעה בכבד ובריאה הימנית, וצלעות שבורות, נחשף ברמה האישית לסבל הרב שחווים המטופלים, לצד הטיפול התרופתי. כמעט שבע שנים אחרי, הוא עומד בראש epharma, חברת פארם מקוונת המתמחה באספקת תרופות מרשם, מוצרים פרמצבטיים ומוצרי פארם ישירות לבית הלקוח. בימים אלו חוגגת החברה 20 שנות פעילות ומובילה מגמה עם המותג GreenPharma - מערך ייחודי וייעודי המתמחה בתחום הקנאביס הרפואי: שיווק, שילוח לבית הלקוח, הדרכה וליווי. "לאחר שסבלתי כאבים ואשפוז ממושך, אני יכול להבין את הקשיים של מטופלי הקנאביס", אומר ברגר, שאגב בחודש ינואר 2019 השלים סופית את החלמתו, שעה שהשתתף בתחרות "ישראמן" באילת.

אבל עוד לפני שנעמיק בבשורה הייחודית שהחברה מביאה למטופלי הקנאביס בישראל, נותן לנו ברגר רקע על החברה, עליה הוא מעיד כי היא חברה ותיקה ויציבה בתחום שיווק התרופות "אנחנו נחשבים ‘הקופה (קופ"ח) החמישית', נוכח הגודל והיקף הפעילות". 

"טלפארמה" החלה את דרכה ב־1999 כחברה פרטית להזמנה טלפונית ושילוח תרופות, מוצרים רפואיים ומוצרי פארם עד הבית. ב־2005 נוספה אפשרות להזמנה באינטרנט ונחנך מערך הזמנות אונליין. באותן שנים, עיקר ההתמחות היה בייבוא תרופות הנמצאות מחוץ לסל הבריאות (טרם כניסתו לתוקף של חוק המרשם הפתוח) ובמתן שירותים לגיל השלישי (מוצרי ספיגה, תוספי מזון, עזרים וכדומה). במקביל, נחנכה חברה אחות בשם ''טלפארם'' - בית מסחר, המשווק ומוכר תרופות ותוספים למוסדות, ומהווה שירות משלים לבית המרקחת המתמקד בלקוח הפרטי.

צילום: אלעד קליג'

ירון ברגר
תפקיד: מנכ"ל epharma (טלפארמה)
גיל ומצב משפחתי: 49, אב לשלושה בנים (בני 18, 14, 8)
מגורים: יהוד
השכלה: תואר ראשון במדעי החברה, תואר שני במנהל ציבורי

"טלפארמה היה בית המרקחת הראשון שקיבל אישור למכירה מקוונת של תרופות מרשם" מדגיש ברגר. איך זה עובד? "הלקוח שולח לנו מרשם במייל. אנחנו מלקטים את התרופות ומפעילים מערך הפצה ייחודי של למעלה מ־30 רכבים מבוקרי טמפרטורה, המאושרים ע"י משרד הבריאות להוביל תרופות ברמת Door to Door, מאילת ועד קרית שמונה, עם התחייבות לאספקת תרופות, ציוד רפואי ומוצרי פארם תוך יומיים מרגע ההזמנה".

ברגר, שהשתחרר ב־2010 בדרגת סא"ל מחיל האוויר, הגיע לחברה לפני כשנתיים על תקן יועץ, ובמהרה מונה למשרת המנכ"ל. מיד עם כניסתו לתפקיד הוא החל בתהליך מיתוג מחדש של החברה, כולל השקעה ב־epharma, אתר אינטרנט חדש שנחנך בשלהי 2018 ושם דגש חזק על חווית לקוח. בזכות החיסכון התפעולי המושג בהיעדר סניפים פיזיים (למעט חנות בודדה בראשון לציון) מצליחה החברה לשווק את מוצריה במחירים אטרקטיביים. כך משרת המותג את החזון "לחיות בריא לא עולה ביוקר".

ואז הגיעה רפורמת הקנאביס הרפואי

"אנחנו מביאים לא פחות מבשורה למטופלי הקנאביס ברפורמה החדשה", מתגאה ברגר, "אנחנו לא מוכרים מוצר כמו כל בתי המרקחת, אלא מעטפת מלאה למטופל. מענה טלפוני ע"י נציגים שהוכשרו לתחום הקנאביס, ייעוץ רוקחי ממוקד לטיפול בקנאביס, שילוח
למטופל - לאן שנוח לו, וכמובן - ליווי מקצועי לאורך הטיפול. למטופלים שמתחילים את הטיפול בקנאביס רפואי, אנחנו ממליצים ומתאמים הדרכת אחות בבית הלקוח.

עובדי GreenPharma עומדים בקשר עם הצוותים הרפואיים שמטפלים בלקוחות, וזה משלים את מעטפת השירות ההוליסטי.

בסוף, באותו מחיר שקונים את הקנאביס הרפואי במקום אחר, מקבלים אצלנו מערך מלא של שירות, שיווק והפצה באישור היק"ר (יחידת הקנביס הרפואי, במשרד הבריאות).
"אני שמח על הזכות להוביל קבוצה של אנשים מקצועיים ואיכותיים, שעושה כל מה שנדרש כדי לעזור למטופלים, שעד היום לא היה מי שייתן להם את המענה שהם זקוקים לו. אני רואה בזה סוג של שליחות"

ווסטאפ: 052-2041466 | 03-9480444 | www.epharma.co.il/greenpharma| פייסבוק: www.facebook.com/epharmaisrael | אינסטגרם: www.instegram.com/epharma_israel

תוכן שיווקי
ניהול והפקה: עינת פרידמן

רופאים הכי טובים 2019
מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media