י"ד באדר א' ה'תשע"ט   |   19 בפברואר 2019   |   יום שלישי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
Lifestyle
דירוג הקבוצות השוות ב-NBA: הניו יורק ניקס שוב ראשונה
14/02/2019 | קורט באדנהאוזן ומייק אוזניין
האם רובוט כתב את זה? הבינה המלאכותית משתלבת בעיתונות
12/02/2019 | ניקול מרטין
יחי ההבדל הקטן: האם הבידול של אפל מענקיות טכנולוגיה אחרות הוא צעד חכם?
17/02/2019 | רוג'ר טראפ
  בארץ  < ראשי

נוגעת בכל העולמות

עו"ד איימי בכור-בוני, בעלת משרד עורכי הדין איימי בכור בוני ושות' מהמובילים בתחום דיני המשפחה טוענת כי הגלובליות נמצאת כיום בתחום זה: משפחות שעשו רילוקיישן או כאלה שחיות על הקו מייצרות אתגר משפטי גם בפירוקן ולמעשה מדובר במשפט בינלאומי פרטי
05/09/2018 | פרידמן יחסי ציבור, BrandVoice

תפקיד: מנכ"לית ומייסדת משרד עו"ד איימי בכור-בוני ושות'
סטטוס: 43, נשואה+3
השכלה: תואר ראשון במשפטים במרכז הבין תחומי ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.
תפקידים נוספים: מרצה באוניברסיטת חיפה - הרצאה קבועה לסטודנטים שנה ג' בדיני משפחה; מרצה ומנחה בכנסים משפטיים ומגשרת.

בכור-בוני | צילום: טל עבודי

"המונח דיני משפחה מעלה אצל האדם הממוצע תחושת אי נוחות או לחילופין דעות קדומות על עורכי דין. הסברה הרווחת היא שמדובר בעורכי דין שעוסקים בגירושין, בתחום הצהוב, הרכילותי והמכוער אך במציאות הדברים שונים לגמרי", כך טוענת עו"ד איימי בכור-בוני, בעלת משרד עורכי הדין איימי בכור בוני ושות'. לדבריה, "עורך דין טוב יודע שיותר נכון וכלכלי להביא את הצדדים להסכם".

תני לי דוגמא לתיק בינלאומי בו את מטפלת כעת.
"אני כרגע עוסקת בתיק בו הצדדים החליטו לעלות לארץ מפריז. טרם נישואיהם חתמו בני הזוג על הסכם ממון והסכם הפרדת רכוש בפריז. כעבור 20 שנות נישואיו עלו ארצה. במציאות, האישה והילדים אכן השתקעו פה אך הבעל נשאר על הקו ולא ממש ביצע עלייה: חברות בבעלותו נשארו בפריז ואת הכסף הוא פיזר בין מספר בנקים בצרפת, ישראל ועוד. הגשתי תביעה מאד ייחודית, ראשונה מסוגה וביקשתי כי ביהמ"ש יכיר בזכויות הכלכליות של האישה ע"פ החוק הצרפתי שכן בישראל הסכם ממון המפריד את רכוש הצדדים מותיר את האישה ללא דבר. בצרפת למרות ההסכם האישה מפוצה על שנות הנישואין ועל ההון אותו עשה הבעל בזמן שהיא גידלה את ילדיו וטיפלה בבית. על אף שערערו עלינו בהליכים מקדמיים לא פחות משלוש פעמים רק על עצם הרעיון התקדימי, זכינו והתיק אכן מתנהל בימים אלה בישראל על פי החוק הצרפתי. הפיצוי עצמו מוערך במיליוני אירו. בעקבות כך הוזמנתי להרצות בלשכת עורכי הדין בפריז בכנס של ארגון ה-UIA כנציגת ישראל מבין 12 מדינות ביניהן מקסיקו, קנדה, מקאו, שווייץ ואנגליה".

מה הדבר שאת הכי אוהבת בעבודה שלך?
"אני אוהבת את החדשנות בתחום, את האינטרדיסציפלינריות שלו ואת העובדה שהוא נוגע בהמון תחומים. לתפיסתי, כעורכת דין המתעסקת בדיני משפחה בלבד, מזה 19 שנה, משפחה שמתפרקת היא כמו כל חברה בפירוק וצריך לדאוג לכל הרבדים: הנפשי, המשפחתי, הנדל"ני, המיסויי, ההוני ועוד. זה מרתק בעיניי ואף פעם לא משעמם כי כל משפחה היא עולם ומלואו."

איך את מגדירה את המשרד שלך?
"המשרד שלי מוביל דרך אחרת. על דגל המשרד חרוטה העובדה שאנחנו דוגלים ביסודיות, משפטנות עם ערך ושיפור מתמיד. אני דוגלת במתן שירות ומענה כמעט אינסופי ללקוח. המשרד הוא משרד בוטיק שבוחר את התיקים שלו, אבל מרגע שאנחנו מטפלים בתיק, הטיפול הוא הוליסטי ומקיף, תוך מתן הדרכה וקואצ'ינג כמעט בכל תחום, ועד לפתרון מיטבי עבור המשפחה".

הפקה וניהול הפרוייקט -  פרידמן יחסי ציבור

מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media