י"ד באדר א' ה'תשע"ט   |   19 בפברואר 2019   |   יום שלישי
לייף סטייל רכב טכנולוגיה נדל בארץ עולם פיננסי
עשו מנוי
למגזין פורבס
ועכשיו – במבצע היכרות
מיוחד למנויים חדשים
acc
דירוג הקבוצות השוות ב-NBA: הניו יורק ניקס שוב ראשונה
14/02/2019 | קורט באדנהאוזן ומייק אוזניין
האם רובוט כתב את זה? הבינה המלאכותית משתלבת בעיתונות
12/02/2019 | ניקול מרטין
יחי ההבדל הקטן: האם הבידול של אפל מענקיות טכנולוגיה אחרות הוא צעד חכם?
17/02/2019 | רוג'ר טראפ
  בארץ  < ראשי

משרד עו"ד הלנה שמחי - כשבוטיקיות ובינלאומיות נפגשים

"הידע הקודם שלי מתחום ניהול משברים בענף הרפואה והראיה ההוליסטית מסייעים לי רבות בתחום דיני המשפחה והירושה"
05/09/2018 | פרידמן יחסי ציבור, BrandVoice

תפקיד: מייסדת ובעלים משרד עו"ד הלנה שמחי. עומרי שמחי, מנכ"ל.
סטטוס: נשואה+1
השכלה: בעלת תואר ראשון במשפטים ו-2 תארים נוספים בניהול מערכות בריאות ומצבי חירום של מצבי חירום

עו"ד הלנה שמחי היא עורכת דין ותיקה ובעלת שם ארצי ובינלאומי בתחום דיני המשפחה. היא מתמחה בתיקי גירושין, צוואות וירושות ומוכרת כבעלת משרד בוטיק בעל מאפיינים גלובליים. נוסף על מומחיותה בדיני המשפחה היא עוסקת גם בגישור וברשותה תעודת מגשרת מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב. כמו כן היא מייצגת לקוחות בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי המשפט המחוזיים, בבית המשפט העליון, בבתי הדין הרבניים, בבית הדין הרבני גדול ובהליכים שנסגרים מחוץ לכותלי בית משפט.

עו"ד הלנה שמחי ועומרי שמחי | צילום: סם יצחקוב

למשרדה של עו"ד שמחי ניסיון רב בתיקי גירושין מורכבים בארץ ובעולם וכן בתיקי ירושה, חלוקת רכוש, הסכם ממון, הסכם שלום בית, מזונות אישה וילדים, פירוק שיתוף, ידועים בציבור ועוד. היא ידועה בקרב קליקת עורכי הדין כבעלת גישה ייחודית מאוד הרואה בטובת הילדים את אינטרס העל בתיקי גירושין. בכך, הצליחה עד היום לקבוע תקדימים חדשים ולהיות אוטוריטה שמקדמת את התחום לא רק מקצועית אלא גם ובעיקר אנושית וחברתית יותר.

למרות שעו"ד שמחי מאמינה בגישת "יהללך זר ולא פיך", ניתן לתת טעימה מפעילותה הענפה מתיק בו טיפלה לפני כשנתיים ובו זוג ממוצא רוסי התגרש והאם ביקשה לחזו לליטא מולדתה עם בנה שהיה אז בגיל 7. האם פנתה לעו"ד שמחי על מנת שתייצג אותה בהליך הגירושין ושמחי מצידה ועל רקע ניסיונה הרב וגישתה האתית הבינה כי מעברו של הילד לליטא, מדינה אותה הוא אינו מכיר והוא לא דובר את שפתה, תזיק להתפתחותו ותפגע בביטחונו העצמי. עו"ד שמחי נקטה במקרה זה בגישה ייחודית המאפיינת רק אותה ושכנעה את האם בדרכי נועם להשאיר את הילד בישראל בחזקת אביו ואשתו החדשה.

לאור השפעתה של עו"ד שמחי הסיפור אכן הסתיים בהשארת הבן בארץ וטובתו של הילד הצעיר נשמרה. מקרה מעניין נוסף שהגיע לפתחה של עו"ד שמחי הוא של משפחה שעלתה ארצה מאיראן ולאחרונה אב המשפחה הלך בה לעולמו. המנוח השאיר אחריו נכסים והון בשווי של עשרות מיליוני שקלים וחלק מבני המשפחה שנותרו באיראן תובעים כעת לקבל את חלקם בירושה. עו"ד שמחי מייצגת כעת את בני המשפחה החיים בארץ בתיק המורכב והיקר הזה.

בשלל המקרים הבינלאומיים בהם היא מטפלת במדינות כגון ארה"ב, איטליה ואוסטריה, נכנסת עו"ד שמחי בעובי הקורה תוך שהיא מפתחת מומחיות בדיני המשפחה הנוהגים במערכות המשפטיות מעבר לים. עו"ד שמחי מציינת כי מה שהביא אותה לעסוק בתחום דיני המשפחה הינו הרצון לסייע לאנשים בעתות משבר מורכב כאשר אחד הדברים המסייעים לה בכך הוא עבודתה בעבר כאחות רפואית ומנהלת מערכות של מצבי חירום.

"משרדי מנהל כל תיק ותיק תוך חשיבה יצירתית וייחודית אשר מביאה לתוצאות משמעותיות ולסיום ההליך המשפטי תוך פרק זמן קצר בהצלחה מרובה. מבחינתי כל תיק הוא עולם ומלואו ומיוחד במינו ומשרדנו ידוע בקרב הלקוחות ובענף כולו כמשרד שנוחל הצלחות רבות", היא מסכמת.

הפקה וניהול הפרוייקט - פרידמן יחסי ציבור

מקבוצת
אודות   |   צור קשר   |   הזמנת מנוי   |   שירות לקוחות מנויים   |   תנאי שימוש   |   פרסום בפורבס
Website created by   Cyberserve
אין המערכת אחראית לתוכן המודעות ואינה מחזירה כתבי יד ותמונות  |  כל הזכויות שמורות לפורבס ישראל / FI Media